Два заряди 3нКл і 5 мкКл знаходяться на відстані 18 см. З якою силою вони взаємодіють? СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ:

Объяснение:

дано q1 =3 нКл = 3*10^-9 Кл

q2=5 мкКл = 5*10^-6 Кл

r=0,18 м


k = 9*10^9 (Н*м^2)/Кл^2


F- ?

Закон Кулона

F=kq1*q2/r^2=9*10^9*3*10^-9*5*10^-6/0,18^2=0,00416 Н= 4,16 мН

============

ответ F=4,16 мН