Визначте кінетичну енергію штучного супутника Землі масою 1300кг, який рухається по коловій орбіті

на висоті 100км над поверхнею землі

Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

Ек = mV^2/2

V - первая космическая скорость      V = корень(gR)

Ек = mgR/2     R = R(земли) + 100 км = 6380000 + 100000 = 6480000м

Ек = 1300*10* 6480000 / 2 = 8,424*10^10 / 2 = 4.212*10^10 Дж

Ответ;  Ек һ 4.212*10^10 Дж