Скільки електронів обертається навколо ядра атома, якщо їх сумарний заряд становить -8*10 в -18 Кл?

Треба написати у вигляді задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Каверин Артём.

суммарный заряд Q=N*e   N=q/e=-8*10^-18/-1,6*10^-19=50  Это олово.