якщо до пружини прикласти силу 5 Н, вона стиснеться на 0.5 см. яка сила виникає внаслідок

розтягування цієї пружини на 7 мм ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

F1=5 H   x1=0.005 м   x2=0.007 м   F2=?

===

F1=k*x1

F2=k*x2

F2=F1*x2/x1=5*0.007/0.005=7 H

==============================