Чому дорівнює вага мідного куба довжиною ребра 30 см


Ответы на вопрос

Отвечает Расторгуева Александра.

P=m*g= \rho \, *V*g= \rho \, *a^3*g=8900*0,3^3*10=2403 (H)

Відповідь: 2403 Н