Чому дорівнює вага мідного куба, довжина ребра якого дорівнює 30 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

P= m*g= p*V*g= p*a³*g= 8900*0,3*10= 2403(H)