!!! ДАЮ 20 БАЛЛОВ !!! Автомобіль масою 4 т може перевозити вантаж масою до 8 т. Скільки важить

порожній автомобіль і повністю завнтажений

Ответы на вопрос

Отвечает Рак Владислав.

Порожний

4 000*10 = 40 000 Н = 40 кН

Груженый

(8+4)*1000*10 = 120 000 Н = 120 кН

Отвечает Запорощенко Анастасия.

1) вага порожнього автомобіля :

P=m_1g=4*10^3*10=40*10^3Н

2) вага завантаженого автомобіля:

P=m_2g=12*10^3*10=120*10^3H

В-дь: 40кН, 120 кН