ДОПОМОЖІТЬ!!! Генератор електромагнітних коливань випромінює хвилю довжиною 30 м. Якщо паралельно

конденсатору коливального контуру генератора приєднати інший ємністю 30нФ , то довжина хвилі випромніювання зросте вдвічі. Яка ємність конденсатора контуру? ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мануйленко Илья.
Λ1 = с•T1 = c•2π•sqrt(L•C)
λ2 = c•2π•sqrt(L•(C + C1))
n = λ2/λ1 = sqrt((C + C1)/C)
2 = sqrt((C + 30)/C)
4 = (C + 30)/C
4C = C + 30
3С = 30
C = 10 нФ