Визначити жорстквсть пружини якщо до неї підвішати тіло масою 50 гр, розтяг пружини 20 см


Ответы на вопрос

Отвечает Саитгалина Арина.

F=kx

k=F/x=mg/x=0,05*10/0,2= 2,5  Н/м