Велосипедист їде з гори з прискорення 0.3 м/с*2.Якої швидкості набувае велосипедист через 20с,якщо

його початкова швидкість дорівнюе 4 м/c

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Полина.

По формуле V=V0+at
V=4+0.3*20=10м/c