Скільки коливань здійснює джерело звуку за 1 хв, якщо довжина хвилі в повітрі 0,5 м? Швидкість

звуку вважати 340 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Джафарова Айда.

Відповідь:

40 800

Пояснення:

Знайдемо період коливань T=λ/v. Тоді кількість коливань -це N=t/T=60c*340м/с/0.5м=40 800