Який внутрійшній опір матиме джерело якщо ЕРС=150 В і І=10А, а зовнішній опір 10 Ом?


Ответы на вопрос

Отвечает Кирдянова Таня.

E=I*(R+r)

150=10*(10+r)

15=10+r

r=5 Ом