Заряд тіла a=3,2*10-25kl,після того як з тіла a перейшло N=3000 електронів на тіло в їх заряд

вирівнявся. Який початковий заряд тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Портнов Дима.

q=Ne=3*10³*1,6*10⁻¹⁹=4,8*10⁻¹⁶Кл -заряд, що перейшов на тіло b

Якщо в умові заряд дійсно має порядок 10⁻²⁵Кл, то такого не може бути, бо найменший заряд в природі-заряд електрона (1,6*10⁻¹⁹Кл)