У закритій посудині знаходиться рідина та її пара. Об’єм рідини та пари не змінюється, якщо … А)

пара ненасичена Б) пара насичена В) відбувається тільки випаровування рідини Г) відбувається тільки конденсація пари 23. Імпульс тіла сталої маси збільшується в 2 рази. при цьому кінетична енергія тіла … А) зменшиться в 2 рази Б) не зміниться В) збільшиться в 2 рази Г) збільшиться в 4 рази 24. Куля масою 0,05 кг, яка рухається зі швидкістю 5 м/с, налітає на нерухому кулю масою 0,2 кг. Яку швидкість матиме тіло, що утворилося після абсолютно непружного удару? А) 0,5 м/с Б) 1,0 м/с В) 1,2 м/с Г) 2,5 м/с. ПЛИЗ РЕШИТЕ ХОТЬ ЧТО ТО

Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

22.Б - там по обозначению насыщенного пара(якщо пара є насиченою, то p(густина речовини або газу) дорівнює pн(густині насиченої пари)). За формулою p=m/V => якщо густина не змінюється, то об'єм теж не змінюється.

23.Г- по формулам p=mv и E=(mv^2)/2 - если v увеличить в 2 раза, то E увеличится в 4.

24.В- по закону сохранения импульса