Маса вантажа, що коливається на пружині 5 кг, жорстокістю пружини 150 Н/м. Знайти період коливань.


Ответы на вопрос

Отвечает Селиванчик Ангелина.

Дано:

m = 5 кг

k = 150 Н/м

_______

T - ?

Период колебаний:

T = 2π·√ (m / k)

T = 2*3,14*√ (5 / 150) ≈ 1,15 c

Отвечает Милушова Яна.

Т=2π√m/k=2•3,14√5/150=6,28√0,033=6,28•0,18=1,15 с