За напруги 220 В сила струму в резисторі дорівнює 6 А.Якою буде сила в цьому резисторі,якщо напругу

зменшити до 110 В

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Камилла.

R=U/I R=220/6=36.7 Oм

I2=U2/R=110/36.7=3A