електрична лампочка освітлювально мережі при напрузі 220 в і струму 0,25 A визначити опір нитки

розжарювання лампочки та роботу електричного за 40 секунд

Ответы на вопрос

Отвечает Миксевич Лиза.

R=U/I R=220/0.25=880 Ом

W=UIt W - работа электрического тока

W=220*0.25*40=2200 Дж(Вт*с)