ДОПОМОЖІТЬ!!! Сила струму в спіралі електричної лампи 0,4А. Скільки електронів проходить через

попречний переріз за 5хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Малышев Денис.

q=It q-заряд, Кл; t - время, секунд

q=0.4*300=120 Кл

N=q/e=120/1.60217662 × 10^-19=74.9*10^19

е-заряд электрона, Кл