До мережі напругою 220 В потрібно підключити лампочку опором 54 Ом, розраховану на напругу 36 В. У

вашому розпорядженні є реостат з максимальним опором 400 Ом. Нарисуйте в зошиті можливу схему підключення лампочки й визначте опір реостата. Даю 15 балов написать ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Дарья.

U2=220 В

R1=54 Ом

U1= 36 В.

R3=?

ток лампы

I=U1/R1

общее сопротивление цепи вместе с лампой и реостатом

R2=U2/I=U2*R1/U1=220*54/36=330  Ом

Найдем сопротивление на реостате

R3=R2-R1=330-54=276 Ом