Тіло масою 0,5 кг рухається вздовж осі ОХ. Його координата змінюється за законом х= -5 + 2t - 8t(в

квадрате). Якою є рівнодійна сил, прикладених до тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Блащуков Иван.

уравнение движения

х=х0+v0t+(at^2)\2

получим (at^2)\2=8t^2

a\2=8

a=16

F=ma=0.5*16=8 Н