Рух матеріальної точки задано рівнянням x=At+Bt^2, де A=3м/с, B=-0,06м/с^2 Визначити момент часу,в

який швидкість точки дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

x=3*t-0,06*t^2   V(t)=x'(t)=3-0,12*t   T=3/0,12=25 c