80 БАЛЛОВ Рух матеріальної точки задано рівнянням Х=4t - 0,5t2, м Визначити момент часу , в який

швидкість точки дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Танковская Полина.

Ответ: 4c

Объяснение:

Дано:

X=4t-0,5t²

V=(X)'=(4t-0,5t²)'=4-t

4-t=0

t=4c