Допоможіть розв'язати!!!!! З якою швидкістю необхідно кинути вгору цеглину, щоб на висоту 30 метрів

вона піднялася менше ніж за 2 секунди. Як відомо, земля плоска і повітря відсутнє, а прискорення вільного падіння 10 м/с²

Ответы на вопрос

Отвечает Ващилина Варя.

h=V0×t-(g×t^2)/2

V0= (h+(g×t^2)/2)/t

V0=(30+10×(2^2)/2)/2=25 м/с