Періоди коливань двох математичних маятників відносяться як 3:2. Визначте, у скільки разів

відрізняються довжини маятників.((((((((

Ответы на вопрос

Отвечает Сарыбаев Чингиз.

\frac{T_1}{T_2} =\frac{3}{2} =\frac{2\pi \sqrt{\frac{l_1}{g} } } {2\pi \sqrt{\frac{l_2}{g} }}=\frac{\sqrt{l_1} }{\sqrt{l_2} } \\\frac{l_1}{l_2} =\frac{3^2}{2^2} =\frac{9}{4} = 2,25

Відповідь: у 2,25 разів