З якою силою взаємодіють кульки що мають заряди 6*10-8 кл і 1*10-5 кл на відстані 3 см???? дуже

потрібно ДОПОМОГА

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонтов Артём.

q1=6*10^-8 Кл    q2=10^-5 Кл    r=0.03 м     F=?

===

F=k*q1*q2/r²=9*10^9*6*10^-8*10^-5/(9*10^-4)=6 H

==========================================