Порівняйте ваш імпульс під час бігу на 100 м з імпульсом кулі.


Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Дано M=60 кг V=6 м/с m=9 г V2=500 м/с P1- ? P2- ?

P1=M*V1=60*6=360 кг*м/с

P2=m*V2=0,009*500=4,5 кг*м/с

Ответ P1>P2