Срочно Електричний паяльник , який розрахований на потужність 80 Вт , у робочому стані має опір 605

Ом.При підключенні до джерела струму якої напруги паяльник матиме номінальну потужність ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кушаль Ростислав.

Ответ:

Объяснение:

P=U^2/R

U^2=P*R

U=√(P*R)=√(80*605)= 220 Вольт