Два резистори з'єднали паралельно та приєднали до джерела струму напругою 45В. Визначте силу струму

в кожному резисторі та в нерозгалуженій частині кола якщо опори резисторів становлять 30 та 50 Ом. Срочно❤​

Ответы на вопрос

Отвечает Машика Юра.

Rпараллельно=30*50/(30+50)=18.75 Ом, Iобщ= U/Rпар=45/18.75=2.4 A, I1=45/30=1.5 A, I2=45/50=0.9A проверка : 0.9+1.5=2.4 А в неразв. цепи