5. Футбольний м’яч після удару пролетів в горизонтальному напрямі на висоті 3 м зі швидкістю 15

м/с. Чому дорівнювала дальність польоту? ,Срочно розвязати

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Никита.

L=Vx*t   t=sqrt(2*h/g)=sqrt(2*3/10)=0,77 c  L=15*0,677=11,6 м