На балкон розташований на висоті 6 м кинули з поверхні землі предмет масою 200 г. Під час польоту

предмет досяг максимальним висоти 8 м від поверхні землі .Визначити роботу сили тяжіння під час польоту предмета вгору донизу і на всьому шляху дорівнює Вважати g= 10 Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Максим.
[А] = кг * Н/кг * м = Н*м=Дж
А1 = 6*200*10= 12 Дж
А2 =8*200* 10= 16 Дж
А3= 2*200*10= 4 Дж