На балкон, розташований на висоті 6м кинули з поверхні землі предмет масою 200г. Під час польоту

предмет досяг максимальної висоти 8м від поверхні землі. Визначити роботу сили тяжіння під час польоту предмета вгору, вниз і на всьому шляху. Ввжати g=10H/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Влад.

Ответ:

[А] = кг * Н/кг * м = Н*м=Дж

А1 = 6*200*10= 12 Дж

А2 =8*200* 10= 16 Дж

А3= 2*200*10= 4 Дж