Терміново !!!!! 30 балів !!!!! рух матеріальної точки задано рівнянням x=5t+0,2t² визначити

початкову швидкість прискорення тіла та написати залежність Ux=Ux(t)​

Ответы на вопрос

Отвечает Малишевская Вероника.

Ответ:

v(t)=5+0.4*t

vo=5 м/с

a=0.4 м/с2

Объяснение:

x(t)=xo+vo*t+a*t²/2

v(t)=vo+a*t

=================================