1. За 20 с через провідник пройшов заряд 30 Кл. Якою є напруга на кінцях провідника,якщо його

опір 10 Ом?2. Скільки метрів нікелінового проводу перерізом 0,1 мм2 знадобиться для виготовлення реостара опором 180 Ом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ:

1. U=15 B

2. L=45 м

Объяснение:

1. Q=I*t=U*t/R ⇒ U=Q*R/t=30*10/20=15 B

2. R=ρ*L/S ⇒ L=R*S/ρ=180*0,1/0,4=45 м