Використовуючи формулу швидкості Vx=5+4t,визначте модуль сили ,яка діє на тіло,якщо маса тіла

дорівнює 6 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козаченко Давид.

Vx=Vox+ax*t

Vx=5  +  4*t

ax=4 м/с²

F=m*a=6*4=24 H.