Помогите пожалуйста В електричну мережу з напругою 220 В включено нагрівальний прилад потужністю

660Вт.Чому дорівнюе сила споживаного струму?

Ответы на вопрос

Отвечает Левчук Люда.

Ответ:

Объяснение:  P=I*U   I=P/U=660/220= 3A