60 балов За температурі -3 С газ займає об'єм 50л, тиск газу не змінюється. Визначте об'єм цьго

газу при 27 С

Ответы на вопрос

Отвечает Шидловская Анастасия.

Ответ:

V2=56 л

Объяснение:

V1=0.05 м3   T1=270 K     T2=300 K   V2=?

===

p=const

V1/T1=V2/T2

V2=V1*T2/T1=0.05*300/270=0.056 м3    (56 л)

=========================