Тіло падає з висоти 80м. На якій висоті Ек в 3 рази більше за Еn?


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Кристина.

Ответ:

Объяснение:

h=80 см=0,8 м

Eк₁=Еп₁  

h₁=?

Eп=m*g*h

Eп₁=m*g*h₁, Eк₁=3*Eп₁

Eп=Eп₁+Eк₁=4Eп₁

m*g*h=4*m*g*h₁

h=4*h₁ ⇒ h₁= h/4= 80/2=20 см