елементи з EPC 6 В дає максимальний струм 3 А. Знайти найбільшу кількість теплоти, яка може бути

виділена на зовнішньому порі за одиницю часу

Ответы на вопрос

Отвечает Хворова Алина.

теплота за единицу времени q/t=U*I=6*3=18 [Вт=Дж/с]