Визначити коефіцієнт поверхневого натягу води, якщо за допомогою піпетки, що має отвір діаметром

0,4 мм, можна дозувати воду з точністю 0,01 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Сашулька.

Ответ:

Объяснение: m*g=сигма*pi*D   сигма=m*g/pi*D=0,01*10^-3*10/3,14*0,4*10^-3=79*10^-3 Н/м