Якою є потужність електричного струму на ділянці кола, якщо сила струму в ньому 2 А, а напруга 50

В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.

Мощность Р=U*I=50*2=100 Вт -ответ

Отвечает Шурыгин Богдан.

Дано:

U=50 В, I=2 A.

P-?

Решение:

Р=UI=50 В×2А= 100 Вт.

Ответ: 100 Вт.