З якою силою діє однорідне магнітне поле з індукцією 50мТл на провідник, довжина активної частини

якого 30см, якщо сила струму в ньому 10А? Напрямок магнітних ліній і напрямок струму взаємо перпендикулярні.

Ответы на вопрос

Отвечает Телевная Екатерина.

F=BIL

F=50*10^-3*10*0,3=0,15 (H)