Потужність лампи 100 вт, яку роботу виконує електричний струм, проходячи через лампу за 30 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Крупнова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

A=P*t=100*30*60=180000 Дж=180 кДж