Знайти потенціал електричного поля створеного точковим зарядом 3 нКл у точці на відстані 30 см від

заряду.

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Ответ:

Объяснение:

ф=k*q/r=9*10^9*3*10^-9/0,3=90 B