електровоз розвиває механічну потужність 4,2 МВт, ККД двигуна електровоза становить 60%. Визначте

силу струму двигуна, якщо напруга в мережі дорівнює 3кВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Игорь.

Электрическая (потребляемая ) мощность P=Nмех/кпд=4.2/0.6=7 МВт ==U*I, I=7000кВт/3кВ= 2333А