8. Яка жорсткість пружини, якщо вона має потенціальну енергію 180 Ні розтягненана 30 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ: 0.4

Объяснение:

F=kx²/2

k = F2/x² = 360/900 = 0.4