3. Ділянка кола складається з п'яти однакових резисторів, з'єднаних послідовно. Яким є опір

кожного резистора, якщо загальний опір ділянкистановить 2 кОм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Огорельцев Илья.

Ответ:

Объяснение:

R=Rоб/n=2000/5=400 Ом