За допомогою рухомого блока на висоту 15 м була піднята бочка з цементний розчином масою 60 кг.

Визначити ККД блока, якщо до вільного кінця каната була прикладена постійна сила 450 Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазебник Иван.

Ответ:

η=66,67%

Объяснение:

η=(Ап/Аз)*100%,

Ап=P*h=m*g*h

Аз=F*L, т.к. блок подвижный, то L=2*h ⇒ η=[m*g/(2*F)]*100%=[60*10/(2*450)]*100%= [600/900]*100%≈66,67%