за допомогою рухомого блока на высоту 15 метров була піднята бочка з цементним розчином масою 60

визначити ККД блока якщо до вільного кінця каната була прикладена постійна сила 450Н​

Ответы на вопрос

Отвечает Синяткин Кирилл.

Ответ:

η=66,67%

Объяснение:

h=15 м

m=60 кг

F=450 H

η=?

η=(Ап/Аз)*100%,  

Ап=P*h=m*g*h  

Аз=F*L, т.к. блок подвижный, то L=2*h ⇒ η=[m*g/(2*F)]*100%=[60*10/(2*450)]*100%= [600/900]*100%≈66,67%