Яка потенціальна енергія каменя мосою 20кг відносно поверхні Землі, якщо його підняли на висоту 4м?


Ответы на вопрос

Отвечает Blagodir Alina.

Ответ:

Объяснение:

Ep=m*g*h=20*10*4=800 Дж