Якою є потужність двигуна якщо за 3 хвилини він виконує роботу 18Дж?????? а)6кВт б)54кВт в)100Вт

г)60Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Салахетдинов Савелий.

Ответ:

0.1Вт

Объяснение:

Р=А/t=18/180= 0.1 Вт -нет такого ответа, может А=18кДж?, тогда ответ в)